فر کردن مو با اسپری نمک در سه سوت

.

هرچقدر هم که طرفدار موهای نرم و صاف باشید, جذابیت و لوندی موهای فر را نمی‌توانید انکار کنید. موهای فر زیبا هستند و به دلیل داشتن بافت انعطاف پذیر, می‌توان مدل‌های مختلف و متنوعی را با آن‌ها به وجود آورد. درزندگی آنلاین برای فر کردن موها لازم نیست حتما به آرایشگاه‌های مختلف بروید و کلی پول خرج کنید, با اسپری نمک در خانه خیلی راحت بدون هزینه موهایتان را فر کنید و لذت ببرید. 

روش‌های فر کردن مو با اسپری نمک 

روش اول

موها را خیس کنید و به چند بخش تقسیم کنید سپس به هر قسمت اسپری نمک بزنید, کمی سشوار روی موها بگیرید و آن‌ها را پیچ دهید بعد با گیره محکم شان کنید. روی موهای پیچیده سشوار بگیرید و بعد از باز کردن سنجاق‌ها دوباره به آن‌ها اسپری نمک بزنید.

روش دوم

بعدد از شستن موها آن‌ها را به خوبی خشک کنید, موها را به قسمت‌های مختلف تقسیم کنید و بعد به وسیله اتو موها را مجعد کنید و سپس اسپری نمک به موها بزنید. اگر دوست دارید موهایتان فر و پفی باشد میتوانید لا به لای آن‌ها کمی شامپوی خشک بزنید.

روش سوم

به موهایتان کمی موس بزنید و سپس خشک کنید بعد از خشک شدن موها آن‌ها را به چند قسمت تقسیم کنید, با اتوی فر کننده موها را بپیچید. اسپری نمک به موها بزنید فقط حواستان باشد اسپری را با فاصله از مو بگیرید, روی موهایتان سشوار بگیرید و بهتر است بدانید که نباید آنها را شانه کنید.

گردآورنده : باقری